Приморська райдержадміністрація райрада - Структура РДА 2


Форма входу

Важливо

Структура РДА 2

Основні функції та завдання діяльності структурних підрозділів райдержадміністраці


Апарат районної державної адміністрації здійснює правове, організаційне, діловодне, матеріально-технічне та інше забезпечення діяльності районної державної адміністрації, підготовку аналітичних, інформаційних та інших матеріалів, систематичну перевірку виконання актів законодавства та розпоряджень голови районної державної адміністрації, надання методичної та іншої практичної допомоги органам місцевого самоврядування, керівник апарату райдержадміністрації - Бредихіна Любов Василівна т. 7-42-64. 

Управління агропромислового розвитку, основні завдання: Організація виробництва і закупівлі сільськогосподарської продукції та продовольства для регіональних потреб; економічний аналіз та прогнозування стану розвитку сільського господарства, харчової та переробної промисловості на рівні району; здійснення моніторингу, аграрної реформи, демонополізації виробництва і розвитку конкуренції, розвиток ринкової інфраструктури, створення рівних умов для розвитку всіх форм власності та господарювання в агропромисловому виробництві, надання методологічної допомоги сільськогосподарським підприємствам у процесі їх реформування; забезпечення виконання державних та регіональних програм соціального розвитку села. Керівник: начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації - вакансія т. 7-40-43, заступник начальника – Радкова Лариса Василівна т. 7-42-60.

Фінансове управління, основні завдання:  Управління забезпечує реалізацію державної бюджетної політики у районі, відповідно до законодавства України здійснює функції по складанню, виконанню місцевих бюджетів, контролю за витрачанням коштів розпорядниками бюджетних коштів, а також інші функції, пов’язані з управлінням коштами місцевого бюджету, керівник – Бороннікова Ольга Іванівна, т. 7-42-63, заступник - Корчак Людмила Іванівна, т. 7-34-89.

Управління праці та соціального захисту населення здійснює соціальний захист незахищених верств населення. Начальник - Русінова Валентина Миколаївна, т. 7-23-86, заступник начальника - Чирва Олена Володимирівна, т. 7-45-70.

Управління економіки, основні завдання:  Реалізація державної економічної політики України, сприяння комплексному соціально-економічному розвитку району, вдосконаленню розміщення продуктивних сил, міжрегіональних та міждержавних зв’язків, начальник – Заверуха Галина Миколаївна, т.7-39-53.

Архівний відділ, основні завдання: Забезпечення поповнення Національного архівного фонду України документами місцевого походження, їх державної реєстрації, обліку, зберігання та використання інформації, начальник відділу - Бажан Світлана Вікторівна, т. 7-25-31.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій організовує діяльність відділу, пов’язану з розробленням і здійсненням заходів цивільної оборони щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації; соціальним захистом громадян, які постраждали від них та від наслідків Чорнобильської катастрофи. Начальник відділу – Лясковський Ігор Анатолійович, т. 7-23-91.

Служба у справах дітей, основні завдання: Реалізація державної політики з питань соціального захисту неповнолітніх і запобігання дитячій бездоглядності та вчиненню правопорушень неповнолітніми.
 Начальник – Щербакова Юлія Анатоліївна, т. 7-27-29.

Інспекція держтехнагляду, основні завдання:  Реалізація державної політики у здійсненні нагляду за дотриманням правил технічної експлуатації, ремонту і вибракування сільськогосподарських машин підприємствами, установами і організаціями незалежно від форм власності та громадянами, за дотриманням правил транспортування та зберігання нафтопродуктів на підприємствах і організаціях агропромислового комплексу. Здійснення державної реєстрації і ведення обліку тракторів, самохідних машин та причепів, що на підприємствах, в установах, організаціях та у власності громадян. Видача на них державних номерних знаків та реєстраційних документів. Проведення відповідно до законодавства державних технічних оглядів сільськогосподарських машин. Видача посвідчення тракториста-машиніста. Забезпечення своєчасності плати зборів за технічний огляд с/г машин, видача посвідчення тракториста-машиніста. Видача висновків щодо якості проданих або відремонтованих с/г машин у зв’язку з розглядом претензій власників користувачів цих машин. Проведення технічної експертизи с/г машин, що стали непридатними внаслідок аварії чи стихійного лиха з видачею висновку про можливість або економічну доцільність їх подальшої експлуатації чи відновлення. Начальник інспекції - Томашков Володимир Іванович – т. 7-32-61

Відділ архітектури, містобудування та житлово – комунального господарства, основні завдання:  Забезпечення реалізації державної політики у сфері містобудування та архітектури на території району; аналіз стану містобудування на території району. Організація розроблення, проведення експертизи, забезпечення в установленому порядку генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації; координація діяльності суб’єктів містобудування щодо комплексного розвитку територій, забудови населених пунктів на території району, поліпшення їх архітектурного вигляду; забезпечення додержання законодавства у сфері містобудування та архітектури, державних стандартів, норм і правил, регіональних правил забудови населених пунктів, затвердженої містобудівної документації, здійснення контролю за їх реалізацією; забезпечення в межах своїх повноважень охорони, контролю за використанням пам’яток архітектури і містобудування, палацово-паркових, паркових та історико-культурних ландшафтів, забезпечення реалізації державної політики у сфері житлово-комунального господарства на території району; забезпечення організації обслуговування населення підприємствами та організаціями житлово-комунального господарства, надання ритуальних, готельних та інших послуг, виконання ремонтно-будівельних робіт на замовлення населення; підготовка пропозицій щодо формування цін і тарифів на житлово-комунальні послуги, а також їх споживання, здійснення контролю за їх додержанням. Начальник відділу – Губарь Оксана Іванівна, т. 7-25-90

Відділ культури і туризму, основні завдання: Забезпечення на території Приморського району реалізації державної політики з питань охорони культурної спадщини; здійснення відповідно до законодавства державного управління і контролю у сфері музейної та бібліотечної справи, кінематографії; забезпечення реалізації прав громадян на свободу літературної та художньої творчості, вільного розвитку культурно-мистецьких процесів, забезпечення доступності всіх видів культурних послуг та культурної діяльності для кожного громадянина; сприяння захисту прав і законних інтересів творчих працівників і їх спілок, а також закладів, підприємств і організацій культурно-мистецької сфери, що діють на території району; створення умов для розвитку соціальної та ринкової інфраструктури у сфері культури та мистецтв, організація її матеріально-технічного забезпечення. Начальник відділу – Бєлічева Вікторія Вікторівна, т. 7-21-73, заступник начальника відділу - Земляна Нінель Олександрівна, 7-39-73.

Відділ освіти, основні завдання: Самостійне планування роботи, вирішення питань навчально-виховної, науково-дослідницької, методичної, фінансово-господарської, виробничо-комерційної діяльності; участь у формуванні планів прийому учнів, визначення змісту компонента освіти (навчальні плани, програми), що надається закладом освіти понад встановлений обсяг вимог до змісту, рівня і обсягу освіти, форм і методів навчання; самостійне використання усіх видів асигнувань, затвердження структури і штатного розпису у межах встановленого фонду заробітної плати; здійснення контролю за організацією харчування, охорони здоров’я, охорони праці у закладах освіти. Начальник відділу - Карнаух Ганна Володимирівна, т. 7-40-59, заступник начальника – Полулях Ганна Володимирівна, 7-05-60.

Відділ у справах сім’і, молоді та спорту, основне завдання:  Розвиток фізичної культури та спорту, реалізація державної молодіжної політики в районі та робота з обдарованою молоддю. Начальник відділу – Волков Володимир Іванович, т. 7-25-94.

Відділ охорони здоров’я, основні завдання: Забезпечення реалізації державної політики в сфері охорони здоров’я у районі; здійснення контролю за дотриманням законодавства та державних стандартів в сфері охорони здоров’я; координація діяльності закладів охорони здоров’я незалежно від форми власності та підпорядкування, пов’язаної з наданням лікувально-профілактичної допомоги населенню району. Начальник відділу – Гарбузов Олексій Михайлович , т. 7-21-93.

Годинник

Календар

Пошук

Архів записів

Погода

Погода
Погода в Приморске

влажность:

давление:

ветер:

Статистика

Приморська районна державна адміністрація © Створити сайт безкоштовно