Приморська райдержадміністрація райрада - Райдержадміністрація


Форма входу

Важливо

РайдержадміністраціяШановні пані та панове!

Вітаю Вас на нашому WEB-сайті. Наш район має багату та славну історію, яка ведеться ще зі скіфів. До початку XIX- століття територію нинішнього району заселяли ногайці. Пізніше стали оселятися кріпосні селяни з Рязанської губернії та козаки Азовського козацтва. У 1860-1861 роках національний склад населення почав змінюватися у зв’язку з переселенням ногайців до Турції. На землі, які звільнилися, уряд царської Росії дозволив переселитися болгарам. З травня 1961 року і до кінця 1963 року тривало переселення болгар з Турції. Нині болгари складають близько чверті багатонаціонального населення району.

Восени планується провести низку святкових заходів до 150-річчя переселення болгар на землі Таврії. У Приморському районі з увагою ставляться до збереження мови та національних традицій представників всіх національностей. Саме на нашій землі у 1998 році стартував Всеукраїнський фестиваль мистецтв національних культур. Фестиваль отримав назву «Ми – українські», поклавши за основу ідею об’єднання всіх націй і народностей, для яких Україна стала рідною батьківщиною. Основним завданням фестивалю є збереження історичної пам’яті багатонаціонального українського народу, розвиток національних культур, сприяння національно-культурним товариствам у справі духовного відродження. На початку червня Приморський район буде гостинно приймати учасників XII-го Всеукраїнського фестивалю мистецтв національних культур «Ми – українські».

Сучасна територія району складає 1,4 тис. кв. км (5,15% області). Значні природні ресурси, кваліфіковані кадри, географічне розташування створюють вигідні передумови для становлення району як одного з провідних в народногосподарському комплексі Запорізького краю. В районі функціонує 74 сільськогосподарських підприємств, серед яких провідні позиції займають ЧСП «Приморський», ЧСП «Банівка», ООО "Преслав», КСП «Серп і Молот», ЧСП АФ «Лан», КСП «Україна» та інші. За результатами збору врожаю у 2011 році Приморський район увійшов в п’ятірку лідерів по Запорізькій області.

Своє головне завдання районна державна адміністрація вбачає в тому, щоб надавати громадянам відповідними установами своєрідний різновид послуг з метою задоволення їхніх потреб.

Ознайомлення з матеріалами сайту дозволить належно оцінити нашу роботу, бути проінформованими в економічному та культурному житті району, брати участь у обговоренні найважливішних регіональних програм та проектів.

З повагою Голова райдержадміністрації Олександр Онишко


Годинник

Календар

Пошук

Архів записів

Погода

Погода
Погода в Приморске

влажность:

давление:

ветер:

Статистика

Приморська районна державна адміністрація © Створити сайт безкоштовно