Приморська райдержадміністрація райрада - Постійні комісії, президія


Форма входу

Важливо

Постійні комісії, президія

 СКЛАД  ПОСТІЙНИХ  КОМІСІЙ

ПРИМОРСЬКОЇ  РАЙОННОЇ  РАДИ 

(VІ скликання)

      1. Постійна комісія з депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян :

Голова комісії - Тутов Іван Васильович

Заступник голови комісії - Гудков Олександр Григорович

Члени комісії:

Буцанов Валерій Панасович – секретар комісії

Парибик Юрій Петрович

Циганов Віктор Анатолійович

   

    2. Постійна комісія з питань соціально-економічного розвитку та бюджету :

Голова комісії - Морозов Анатолій Петрович

Заступник голови комісії - Мірчев Олег Васильович

Члени комісії:

Бучакчийський Володимир Миколайович - секретар комісії

Візірський Іван Володимирович

Педан Володимир Олексійович

 

     3. Постійна комісія з питань освіти, культури і туризму, у справах молоді, фізичної культури та спорту :  

Голова комісії -Максимова Клавдія Петрівна

Заступник голови комісії - Алавацький Віктор Михайлович

Члени комісії:

Галаніна Ольга Миколаївна - секретар комісії

Мелешкіна Валентина Василівна

Прокопова Вікторія Юріївна


4. Постійна комісія з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення :

Голова комісії - Нєговєлов Юрій Олександрович - (з 25.10.2011 року за рішенням 10-ї сесії)

Заступник голови комісії - Кікарош Олександра Миколаївна

 Члени комісії:

Гідалевич Лариса Абрамівна - секретар комісії

Бистрова Олена Миколаївна

Найда Олександр Васильович

 

      5. Постійна комісія з питань агропромислового комплексу, земельних  відносин та охорони навколишнього середовища :

 Голова комісії - Штенгелов Микола Васильович

Заступник голови комісії - Денченко Петро Іванович

 Члени комісії:

Параскєвов Сократ Сергійович - секретар комісії

     Шеляг Сергій Іванович

Панченко Сергій Вікторович

 

6. Постійна комісія з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства та розвитку підприємництва:

 Голова комісії - Ліпченко Ганна Павлівна 

Заступник голови комісії - Акритов Анатолій Георгійович

 Члени комісії:

Крот Світлана Василівна – секретар комісії

Шутова Тетяна Василівна

Єлізаров Павло Валентинович


СКЛАД ПРЕЗИДІЇ :

1. Старун Сергій Миколайович – голова Президії, голова Приморської районної ради.

2. Одинокий Віктор Борисович – заступник голови Президії, заступник голови районної ради

 Члени Президії: 

3.Тутов Іван Васильович - голова постійної комісії з депутатської діяльності, етики та з питань законності і захисту прав громадян.

4. Морозов Анатолій Петрович - голова постійної комісії з соціально-економічного розвитку та бюджету.

5. Максимова Клавдія Петрівна - голова постійної комісії з питань освіти, культури і туризму, у справах молоді та спорту, керівник фракції районної організації Партії регіонів.

6. Нєговєлов Юрій Олександрович - голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, соціального забезпечення та соціального захисту населення.

7. Штенгелов Микола Васильович - голова постійної комісії з питань агропромислового комплексу, земельних відносин та охорони навколишнього середовища.

8. Ліпченко Ганна Павлівна - голова постійної комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад району, житлово-комунального господарства та розвитку підприємництва.

9. Алавацький Віктор Михайлович – керівник фракції районної організації  Комуністичної партії.

10. Буцанов Валерій Панасович – керівник фракції районної організації партії «Сильна Україна».

11. Бистрова Олена Миколаївна – керівник фракції партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина».

 

 


 

 

 

 

 

 


Годинник

Календар

Пошук

Архів записів

Погода

Погода
Погода в Приморске

влажность:

давление:

ветер:

Статистика

Приморська районна державна адміністрація © Створити сайт безкоштовно